Prikaz jedne poruke
Stara 13.8.2022, 22:47   #12
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Marvel’s Spider-Man Remastered

Citat:
Zli Zoe kaže: Pregled poruke
Odlicno radi, lepo izgleda. Sve ste maltene vec napisali. Ovo je day one buy bez razmisljanja.

Posle prologa sam sat vremena ubio samo vesajuci se po gradu i zaista jeste dobar osecaj. Kontrole me malo nerviraju, nekako te odjednom zatrpaju svime pa nisam ni stigao sve da pohvatam. Mozda nisam ni trebao tezinu na spectacular, Fisk me jedno par puta izmlatio ne mogu da se naviknem na tucu i iako arkham serijal nisam igrao godinama i dalje sam u toj mehanici i sve ocekujem da se borim na isti nacin.

Fan sam spajdija, ovo ce biti pravi gušt. Svaki kamen cu podici. Mada pricu vec znam, odgledao sam jos kad je izaslo na PS4, nisam tada ni slutio da ce izaci na PC.
Meni licno je ovo bolje od Arkham freeflow combata (iako se vidi da je dosta baziran na tome) iz prostog razloga sto Spidey ima distance closing kombinaciju u vidu web-strikea. Mada, moram da priznam finisheri su jako blagi (lepe akrobacije za oko, ali nimalo brutalni), prakticno nepostojeci u poredjenju sa Batmanovim finisherima, ali to je normalno s obzirom na to kakav je heroj Spidey, a kakav Batman. Mozda Black Suit Spiderman u drugom delu bude brutalniji? Ali onda bi i ESRB rating morao gore... Videcemo.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
Zli Zoe (14.8.2022)