tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2021, 2:29   #5886
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Pa sad ne znam koliko je neprimeren, LoL ima i svoj virtualni bend K/DA
Power-pop (ili kako se to danas zove) je svarljiv, jer je to tip muzike koji niti smrdi, niti miriše, ali u svetu u kome pored silnih mutanata imaš ušate, okate, zubate, krznate antropomorfne vrste i povrh svega inteligente robote, uvaljivanje gangsterskog repa mi je problematično. Ako ništa drugo, "tamnoputi" su ozbiljna manjina u tom čitavom viđenom populacijskom galimatijasu, pa ni njihova (najgora) muzika ne bi trebalo da bude kulturni model nečega što, očigledno, nije planeta Zemlja.

-------------------------------------------------------------

Inače, malopre dovrših i poslednje dve epizode. Amerikanizovanje je (na moju veliku žalost) upadljivije nego u prethodnim, uz napomenu da ovo još ne smatram (crtanom) serijom pravljenom za odrasle. Ne govorim o golotinji i seksualnim odnosima (to je površinska šarena glazura), već o vajbu kakav su, recimo, imali Witcher (igra), ili Animatrix.
Ovo je crtani serijal koji dobro "glumi" da je zreo, a nije. Prenaglašeno ludilo jedne od junakinja samo je odvuklo pažnju od nezrelosti ostalih. Znamo im predistoriju i porive, ali nešto tu nije sasvim doraslo (osim Sevike, onog jednorukog ženskog bodigarda; ona je odlično odrađena).
Ako ćemo biti pošteni, uporedimo li ovaj serijal sa zaista ozbiljnim anime serijalima, anime pobeđuje zapletom i karakterizacijama.

Da ne budem preoštar, grafički deo Arcane-a je ono što serijal gura dve klase ispred (ne-anime) konkurencije viđene poslednjih godina. Ako ovako dobro izgleda na mom 1080p monitoru, siguran sam da će i na televizoru delovati dovoljno dobro.

Poslednja ispravka: torivoje (22.11.2021 u 2:52)
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke