tema: [Mobilni telefon] Nokia Lumia 920
Prikaz jedne poruke
Stara 22.12.2013, 9:06   #20
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Nokia Lumia 920

Postoje sasvim fine, mada ne oficijalne aplikacije sada za file manager. Neke sa više, neke sa manje mogućnosti.

Što se tiče live tiles donekle si u pravu mada u skoro svim novijim aplikacijama(npr. facebook beta etc.) imaš mogućnost to da biraš. Verujem da će u WP8.1 update-u mnogo toga biti rešeno.

Možeš podesiti google kao podrazumevanu pretragu.

Zaista mi ne ide u glavu kako je loše rešen multitasking. Pogotovu posle GDR3 update-a mogu slobodno reći da ima jedan od boljih multitasking-a. Drži se malo druže leva strelica i to je to. Na efikasan način moguće je zatvoriti sve aplikacije ne znam da li je to moguće na najnovijim androidima(verovatno jeste).

Što se tiče zvuka kod Nokije postoji aplikacija koja delimično rešava taj problem a on je ionako ispravljen kod Nokia Black update-a koji samo što nije izašao.

Dropbox aplikacija postoji, postoji zasebno lociranje sistema ugrađeno direktono u windows phone, postoji tušta i tma playera koji sasvim fluidno puštaju i najzahtevniji .mkv format na lumia 520 koja košta 90 eura. Isto tako postoji dosta muzičkih playera uključujući i besplatan streaming sa reklamama preko sveže izdatee xbox music.
Da ne zaboravim i Nokia Music koja nudi besplatnu muziku svim svojim korisnicima što apsolutno nijedna platforma nema. Inače što se tiče prostora Microsoft je svim WP korisnicima za sledeću godinu dao čak 20GB prostora.

Video sam S3 i njegovu fluidnost. Video sam pucanje aplikacija čak i na najnovijem note-u. Toga svugde ima ali u daleko manjoj meri na WP.

Što se tiče podešavanja tu si u pravu, mada je subjektivno koliko su ona potrebna baš svima nama. Uostalom najnovijim interloop unlockom ta mogućnost se otvara i Samsung Ativ S-u.

Nudi stabilnost, mogućnost srpskim developerima da prodaju aplikacije, inovativan interfejs za veoma malu cenu, daleko manju nego bilo koji Android.

Pozdrav
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stefan 5 na korisnoj poruci:
mciggzy (23.12.2013)