Prikaz jedne poruke
Stara 26.5.2020, 0:51   #33
Shumsko_drvece
Starosedelac
 
Član od: 25.10.2007.
Lokacija: Bor
Poruke: 1.529
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 505 puta na 323 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 5/2020

Uvek volem da pročitam tekstove Ane Krstić i Aleksandra Dinića, (po meni) najbolje opisivače igara. Kuzmanovićevi tekstovi mi takođe vrlomnogo prijaju (burp), mada uvek imam problema sa brisanjem monitora usled izlivene količine virtuelne pljuvačke (jerbo Miodrag voli da zapeni, te se ponekad opasno ume graničiti sa tekstom nekakvoga tinejdž autora. Za sada nema opasnosti, ali držim mu fige zaubuduće - pupupu, pun intended.)


Moja prognoza je da će Ana uskoro biti proterana iz časopisa usled neplaćanja njezinih tekstova od strane Politike, jer je smatraju za zadnju rupu na svirali. Nadam se da nisam u pravu?


Isto tako, divim se i tekstovima Pisodorova i (za hardver) Lukovića, jer su ljudi u stanju da pišu stilski različite tekstove o stilski istovetnim temama koje im dajete. Ja bih poludeo posle dva.


Voleo bih da vidim opis Kuzmanovića o point and click indie avanturi, tekst Ane Krstić o tripl-ei napucavačini, a što se tiče Dinića, on se, čini mi se, 'fala Bogu, sam izborio za tematski različite žanrove, tako da samo neka nastavi... Lucky bastard.
Shumsko_drvece je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Shumsko_drvece na korisnoj poruci:
Dekip (26.5.2020), Oggy (26.5.2020)