Prikaz jedne poruke
Stara 4.6.2016, 7:39   #9
CyberFX
Novi član
 
Član od: 3.5.2016.
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Predlog nadogradnje racunara

Ovako ti jako bitni fajlovi su na mom hardu koji nije imao nikad problema i pouzdan mi je, a naravno i bekap se nalazi na web drajvu tacnije na google drive na vise maila tako da bi mi je trebalo dosta da ih upladujem i trebace dosta da ih skidam ispocetka..

ssd planiram da uzmem zbog programa u kojima radim da bi radio racunar brze a za novu platforu tacnije nov racunar mi ne treba pomoc otprilike znam i sam sta cu da uzmem..

dobio sam odgovor za predloge graficke i procesora maticnu necu da menjam ram cu da dodam jos 2 gb jer ne max mi je 4 podrzana imam 2 slota..

nasao sam novu ram memoriju kingstonovu istu kao moju samo od 4gb za 20 evra (neotpakovanu) ako nekom treba mogu da mu dam link da kupi jer je povoljno inace je rec o kp sajtu tako da se zna mozda je i laz ali ja sam uvek kupovao provereno i iamo sam samo jednu prevaru kada sam prodavao telefon..

E sad imam jedno pitanje nevezano za temu ako moze neko i to da mi kaze, pri instalaciju windows 7, ubacim usb i pokrenem instalaciju i kada treba na destopu da mi izadje ono za prvi korak da se izabere jezik i tastatura za instalaciuju to cekam da mi se otvori oko 10 minuta i za 64 i za 32 bitnu verziju ne znam do cega je (za xp nije bilo potrebno da se ceka a originalni win je bio win xp)

Hvala jos jednom
CyberFX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke