Prikaz jedne poruke
Stara 22.7.2007, 14:50   #124
DukeofSerbia
Starosedelac
 
Član od: 21.11.2005.
Lokacija: Сомбор
Poruke: 1.319
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 353 puta na 261 poruka
Smile NG i TSC

Odgledao NG.

Ono što mene izluđuje jeste neka nova muzička melodija koja se pojavila u NG. Odvratna je (između ostalog, na početku je epizode 66 kada priča narator), ali je srećom nema puno.
Invid skauti su nenormalno neprecizni kada pucaju (ni ostali nisu puno bolji). Sa koje oni blizine promašuju to je za neverovati.
Ima nelogičnosti u epizodi 64 – grizli medved u Južnoj Americi, i još gore – kada su naleteli na Invid patrolu, Skot je otišao u Alfu i bilo je predveče, a već u sledećoj sceni je mrkli mrak.
Eni (Mint) je promašen lik u seriji. Kud je Japanci ubacili u Mospedu. Ne mogu da zamislim ozbiljan pokret otpora koji se probija kroz sve, a sa njim ide dete. Što je previše...

Kraj serije ipak vadi priču koja na kraju postaje jako napeta i zanimljiva. Sve u svemu, zadovoljan sam. Logično da nema Rika i društva, kad Mospeda nema veze sa Makrosom. I tako je SDF-3 negde zaglavio u svemiru. Skot je ispao kreten na kraju serije (kao i najveći deo serije), tip kao da je klon (kao što Basara navodi mogućnost). Lepo je od Sare što je ostala, kao i Ariel/Marlin.

Nego, od kuda oni silni Cycloni na Zemlji?
Šta se dogodilo sa Danom, njenom jedinicom (Bouvi, Anđelo, Luji, Šon), Denisom, Mari Kristal, Novom Satori, Zor Prajmom i Mjuzikom posle rata sa Masterima?

Sad ostaje još famozni TSC da odgledam. Pitam se kakve veze imaju Hajdoniti sa „decom senke“ kad je Regis pričala o Robotek Masterima i njihovoj senci nad ljudima. Stvarno su ljudi iz REF-a koji su došli u pomoć postali kao Masteri – cilj opravdava sva sredstva, pa makar razneli i svoje. Oni avioni na početku TSC-a izgledaju kao modelovane kartoneske kutije, a kabina i nos kao da su lakirani. Ovako na preskoke – vau, ženske stvarno imaju silikone. Lobanja eskadrila – wtf, pink avion! I njen avion kao da je lakirana kartonska kutija. Na momente mi se čini da Transformers Beast Wars iz 1996. bolje izgledaju.
DukeofSerbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke