Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2017, 21:39   #29566
hefest
Novi član
 
Član od: 25.12.2017.
Poruke: 10
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: World of Tanks

Hvala svima

AT linija je zanimljiva, ali mi se sloši kad se setim njihove brzine.
Shvatam ja njihovu ulogu u partiji, ali... Doduše, skoro sam pričao sa ortakom, možda počnemo u nekoj daljoj budućnosti zajednički grind te linije.

A inače nisam nešto igrao britance. Davno sam izgrindao Čerčila 1, stao i zaboravio da sam ga ikad igrao, bio mi je... meeeh. Tek pre par dana iz čiste radoznalosti izgrindam Kromvela i oduševim se. Iako imam tek 20ak partija u njemu, sviđa mi se - tenkić je jako zabavan, ima potencijala.

@ljubanve

Vidiš, nisam se ni setio te TD linije koja ide od Firefly-a. Challenger i ovi posle njega deluju interesantno. Cenim da bih relativno brzo došao do Challengera ako upalim ove boostere i bogovi matchmakinga i rng-a budu imali milosti.


A što se Grille linije tiče - baš sam čitao pre par meseci na nekom forumu o tenkovima u toj liniji, Sturer Emil je baš napljuvan.
I da, toster na 5. tieru ne obećava, bar ne na prvi pogled. Mada verujem da, ukoliko su buffovani tenkovi u Grille liniji, grind i nije naročito težak. A deluje i kao da zabava počinje od Rhm. Borsiga.

Kad sam već pomenuo pljuvanje pojedinih tenkova po netu, moram reći da me je T32, iako je žestoko napljuvan zbog (bedne) penetracije ugodno iznenadio. Za prvu 8icu, sasvim fino mi je legao, može da se uradi nešto sa njim. Sasvim lagan i ugodan grind do M103, bar za sada.
hefest je offline   Odgovor sa citatom ove poruke