Prikaz jedne poruke
Stara 8.1.2021, 15:22   #14135
Nestor
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.334
Zahvalnice: 792
Zahvaljeno 887 puta na 554 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Beach House (2019)

S obzirom da su ga nahvalili ljudi koji imaju iskljucivo YT kanale sa akcentom na horor film reko da se pogleda i eto ja nemam pojma sta je sem da mi je bio bezveze, valjda taj Lovecraftian horror ali meni uzasno dosadan, besmislen i totalno gubljenje vremena.
Akinjeon (2019) aka The Gangster, the Cop, the Devil

Ma Dong-seok ili po zapadnjackom Don Lee meni je uvak nekako interesantan jer znam sta ocekujem od njega to je uglavnom akcija i humor i meni dovoljno, ovde mu je lik nesto ozbiljniji a "kolega"
mu je malkice iritantan. Negativac je nekako bezlican jer nista ne znamo o njemu do samog kraja ali tad je vec kasno za upoznavanje, sta znam ocekivao sam vise a dobio manje jer nekako nije fokusiran sta tacno zeli da bude a mozda se malo i "gubi u prevodu" no gledljiv mada se nesto oduzi i ako nije dugacak.
He's Out There (2018)

Solidan Home Invasion horor, dobra gluma, dobra atmosfera, prica poznata ali izvedeno na dobar nacin tako da ga preporucujem.
Sanyangeui sigan (2020) aka Time to Hunt

Uf dobar bas dobar ali... dobro pocinje i odlicno nastavlja, tenzija je odlicno odradjena pa cemu onda ovo ali pa eto treci akt je malkice razvodnjen i ja nisam bio zadovoljan zavrsnicom i to mi je minus za film koji traje 2:15 i opet ali svakako ga preporucujem zbog te atmosfere tenzije i jedinstvene prilike da se vidi J.Korea u nekoj ne bas post apokalipticnoj ali tako nekoj slicnoj atmosferi.

Poslednja ispravka: Nestor (8.1.2021 u 20:39)
Nestor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nestor na korisnoj poruci:
Vladimirus86 (8.1.2021)