Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2015, 0:57   #1
Ekiman
Starosedelac
 
Član od: 17.11.2006.
Lokacija: Sombor/Novi Sad
Poruke: 1.991
Zahvalnice: 676
Zahvaljeno 273 puta na 156 poruka
Određen forumom Deep Web i Dark Web

Poz ljudi.

U poslednje vreme cesto po netu nailazim na ove termine ali sam ih ignorisao odprilike znajuci sta se krije iza ovoga.
Objasnjenje za Deep web

Medjutim ovaj fenomen mi je postao zanimljih zbog ''scary prica'' koje se vrte po netu,sta se desava i na netu koje nemozemo naci obicnim google pretrazivacom(hakerisanje,ilegalni marketi,profesionalne ubice,uznemirujuci sexualni sadrzaj)
Medjutim mnogi ljudi brane ovaj model i smatraju ga bezazlenim ako se pravilno koristi i ako hoces anonomnost(razni politicki forumi,izvor literature koja se teze moze naci online,razne teorije zavera o vanzemaljcima itd.)

Licno nisam nikada bio na DW posto me mrzi da prolazim sve te zastinicke mere a i nebi da nabasam ne keti twisted sadrzaj tako da se drzim videa sa youtuba.

Kako je vase misljenje o ovoj temi i da li ima odvaznih ljudi koji su zakoracili u ovu zeciju rupu?

Ps.Nadam se da ova tema nije neko krsenje propisa foruma posto DeepWeb nije ilegalan sam po sebi kao izvor informacija i njegovo koriscenje osim ako se ne koristi u te svrhe.Takodje sam ovo stavio u podforum Brbljaonica posto je ovo globalni fenomen a ne web stranica.
Ekiman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke