Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2020, 23:58   #13
Eni
Banana
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: _Cloud
Poruke: 6.106
Zahvalnice: 697
Zahvaljeno 2.628 puta na 1.354 poruka
Određen forumom Re: Koliko ste para dali, jeste li se pokajali?

  • $20.97 na Epic (3 igre na popustu).
  • $96.98 na GOG (najveći deo na The Witcher 2)
  • Oko $50 na Battlenet rekao bih ako uračunam stara box izdanja (starcraft, diablo II) pa na to dodam wow battlechest, dibalo III, sc2+ekspanzija...
  • GW+GW2 nemam pojma više pošto su bili...
  • Ostatak je na Steamu, nevezano za mesto kupovine.

Ne žalim ništa sem nekih bzvz groupees ili indiegala bandlova iz vremena kad sam mislio da će se sve to odigrati a nisam na vreme shvatio da je 99% glupost. Čak i tako mislim da sam prekinuo na vreme, dok su igre još imale smisla po malim bandlovima.

Zažalio sam kupovinu TW2 na gog, jer sam išao logikom da ih podržim, da ne kupim na steamu, da dobiju više para, platio više nego da sam naručio iz Ukrajine steam gift... i oni posle daju svima koji su kupili na steamu free copy. Mislim kontam ih al' ja sam izgubio svaku želju da ih pomažem finansijski i TW3 sam naručio na vreme i platio $20 na steamu, taman pre onih masovnih region lockova.

U suštini ne radim preordere (Grimlock 1, Witcher 2, 3, Cyberpunk) i ne kupujem po punoj ceni (GTA5) tako da u suštini veoma malo trošim, pogotovo u poslednjih 5 godina kad sam smanjio maksimalno i kupovinu i igranje zbog drugih obaveza.
Eni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke