Prikaz jedne poruke
Stara 8.8.2019, 21:56   #29
Grond
Član
 
Član od: 23.1.2006.
Poruke: 304
Zahvalnice: 115
Zahvaljeno 95 puta na 46 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Konzole kupuje ko god želi brzu i laku zabavu. Evo gledam svoje ortake koji su pičili igre na Amigi/PC-u u srednjoj, onda batalili sve zbog faksa/posla/žene/dece, da bi sad kad su prevalili 40-tu i više ne znaju šta će sa sobom masovno pokupovali PS4-ke. Zašto? Zato što nemaju blage veze da sastave računar i ne žele da se smaraju sa tim.
Је ли тролујеш? Ово је ноторна неистина. Конзоле купују најразличитији људи из најразличитијих мотива. Има тога што говориш али има и суште супротности гдје људи купују конзоле из идеолошких разлога, као и свега између. Када већ гледаш своје ортаке који су ти једино мјерило, прошири мало видеокруг па погледај на примјер Dragomix-a који је такође на овом форуму. Сад, не кажем да је он баш скроз добар узор (мени је често ишао на ђокицу јер је претјеривао у слављењу Нинтенда) али да видиш да има и друге крајњости. Таквих имаш колико хоћеш, нарочито на овим групама које се баве препродајом ретро конзола и кетриџа али они вама нису на радару.
Вјерујем да ниси играо умјетнички релеантне игре на конзолама чим имаш такав став.

@Caine:
Као што рекох, није проблем мањак конзолних рецензија у СК и генерално Србији. Проблем је (било) намјерно таргетирање проистекло из личних карактерних недостатака. Да Кузма није пљувао конзоле и све јапанско и да је само глорификовао РС игре и њих рецензирао не осврћући се негативно на други табор ова прича сада не би била ни вођена. Оно што је индикативно да сви људи које знам са нета, а да не воле Кузму новинара пасионирано играју игре на РС-ју. Наглашавање културолошке вриједности конзолних игара код Кузминих критичара и јесте настало као реакција на његов шовинизам. То је поента мог излагања.
Grond je offline