Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2019, 15:35   #16
makiem
Starosedelac
 
Član od: 6.1.2007.
Lokacija: SR 375, NV
Poruke: 1.567
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 365 puta na 267 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

@grond

Mislim da mu dajes previse znacaja... Meni je lik od simpaticnog bacaca random rantova postao karikatura koja se trudi vise da sebe predstavi kao kul tipa nego EA i Activision sebe kao kompanije koje imaju interes igraca na prvom mestu (i jedno i drugo je odavno prestalo da bude smesno, cak vise nije ni tragicno, meni je samo pateticno).

Ne znam da l si procitao poslednju kolumnu gde prica o nesalomivosti svog karaktera i imunoscu na zavisnost bilo koje vrste, da bi mu glave dosao Marvelov Strike Force, zbog koga je godinu i po dana svoj cirkadijalni ritam prilagodjavao dnevnom resetovanju kvestova. Sa sve upozorenjem na foru "ako se to desilo MENI, stamenoj gromadi od karaktera nacinjenoj, vi obicni smrtnici ne taknite taj otrov ako ne zelite dusu da izgubite". A onda se setim jedne kolumne gde prica o svojoj opcinjenosti flagship android smartfonom (cimi se da je bio HTC neki sa kojim je imao letnju aferu po grckom primorju, koja se takodje zavrsila "surovim treznjenjem i bacanjem djavolje naprave"). Nas Rich of reviewtechUSA

Poslednja ispravka: makiem (7.8.2019 u 15:43)
makiem je offline  
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku makiem na korisnoj poruci:
Dantheus (7.8.2019), Grond (8.8.2019), Sass Drake (8.8.2019)