Prikaz jedne poruke
Stara 15.8.2019, 20:50   #43
Relja
Član
 
Član od: 9.7.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 430
Zahvalnice: 325
Zahvaljeno 163 puta na 100 poruka
Određen forumom Re: 2/2019 "Moj narod je bolji od tvog"

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Sto bi rekli amerI, "loaded questions" . Ali ne mislim da jesu. Tipa ako te pitam "da li jos uvek bijes svoju zenu" ti ces dati odgovor "ne" a ako nikad to nisi ni radio, a ja sam te to pitao sa ociglednom malicioznom namerom, imaces puno pravo da nakon kratkog "ne I nikada nisam" ako su treca lica prisutna I krenes u brutalan kontra-napad na moj karakter I diskreditujes me kao coveka (ako ni zbog cega, da neko ko nije sposoban poput tebe da se snadje u datoj situaciji ne bi stradao od mog zlog jezika).

Ja sam na forumu samo jednom pukao pre par godina, zbog jednog antivakcera koji je nama sheeple-ima otvarao oci, na veoma snishodljiv nnacin(I to nakon vise, po meni jako argumentovanih I stalozenih postova sa moje strane). Tako da, i ako bude svadje na forumu, gotovo sam siguran da ja necu u njoj ucestvovati... Tebe sam malo (mozda) "pecnuo" prethodnim postom, jer smatram da slikanje cetkom sirokom pola metra tesko da moze da se naslika jasna slika. I ne mogu da kazem da je bilo slucajno, ali svakao nije bilo zlonamerno
Opušteno. Moj prvi post se najviše odnosio na spominjanje kakav je čo'ek, uvlačenje familije mu (vidim da je to obrisano - bolje) i slične postove.
Relja je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Relja na korisnoj poruci:
makiem (16.8.2019)