tema: Guild Wars
Prikaz jedne poruke
Stara 15.5.2018, 7:07   #4094
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
voodoo_ kaže: Pregled poruke
Ima li smisla sad uzimati, tj. je l planiraju da gase servere u dogledno vreme?
Niko ne zna do kada će GW1 serveri raditi ali s obzirom na to da se već duže vreme automatski održavaju iliti što kažu "ne jedu leba" sumnjam da će se to skoro desiti. Plus, novi igrači koji u proseku potroše oko 25-30€ na kupovinu igre i dalje svakodnedno pristižu tako da ono... Neće GW1 skoro nigde.

Što se isplativosti tiče e to je već malo duža priča. U principu ako ti se nije svideo haotični gameplay GW2 i više voliš taktički pristup igranju gde se neke deonice uče kroz konstantno ponavljanje dok se ne naučiš na svojim greškama a usput polažeš i veliku vrednost na priču, mislim da nećeš pogrešiti da nabavkom GW1. Da se razumemo, morao bi da prihvatiš činjenicu da je osnovna igra izašla 2005. a poslednja ekspanzija 2007. tako da će neka rešenja za današnje pojmove izgledati anahrono. Ali to je po meni i jedna od najboljih stvari u igri. Nema account bound gluposti, svaki početak deluje kao pravi početak i nema držanja za ruku na svakom koraku.

Ja sam recimo sada počeo, sramota me i da priznam, po prvi put da igram Dervisha. Pet minuta nakon što sam ušao u štos mehanike počeo sam da uživam kao da ga igram od prvog dana. PvE sadržaja neće da ti manjka, veruj mi. Ako želiš da se pridružiš nekoj zajednici i sadržaj da radiš u društvu ni to neće da ti manjka - prosto se pridruži trenutno najvećoj alijanski igrača i guildova (LGiT) i problem rešen. Ne želiš da igraš sa drugima? Nema problema. Opremi svoje heroje i veći deo PvE sadržaja moći ćeš bez problema da prelaziš (naravno elitne instance su izuzete). PvP je malko stagnirao i sada je praktično prenatrpan botovima ali još uvek postoje zajednice koje redovno održavaju PvP borbe svakog vikenda (FA, HA itd.)

Uostalom pogledaj i sam kakve su izjave onih koji su igrali ovu igru... Nećeš naći bilo koga ko se ne naježi kad ponovo čuje ovo... GW1 prosto ima nekakav šmek i atmosferu koju GW2 nikada nije imao...

Guild Wars Prophecies - Theme Song (HD)

Jeremy Soule - Luxon Theme

Guild Wars Prophecies Soundtrack - Crystal Oasis
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Neutrino na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (12.8.2019), voodoo_ (15.5.2018)