Prikaz jedne poruke
Stara 22.2.2014, 21:21   #2
megatronserbia
Član
 
Član od: 5.2.2011.
Poruke: 71
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Povezivanje racunara sa tv-om preko hdmi kabla

Citat:
Nastaaki98 kaže: Pregled poruke
Pozdrav svima. Imam graficku karticu Ati radeon 6570 1gb ddr 3 sa 3 izlaza. Dvi, Vga i HDMI. Zeleo bi da preko hdmi kabla povezem pc i televizor koji ima 4 HDMI izlaza. Problem se javlja oko toga sto uopste ne mogu nista da odaberem u podesavanjima, jer cim povezem HDMI kabl, racunar podrazumeva da je TV moj primarni "monitor", a na njemu (TV-u) pise da nema konekcije sa racunarom. Kada povezem tv i laptop (koristio sam laptop, jer nemam dovoljno dug VGA kabl, ali ni preko nejga ne radi HDMI) preko VGA kabla onda je slika super, jednom sam uspeo da povezem nekako i preko HDMI-a, ali je slika bila katastrofalno losa. Nije bila preko celog i ekrana i imala je neku zelenu nijansu (gotovo da se nista nije videlo). Takodje, pokusavao sam i da ugasim tv i pc, da povezem kablom, da uaplim tv izaberem HDMI, iskljucim monitor i izvadim VGA kabal iz PC-a i da upalim pc. Tu se na tv-u pojavi samo "ucitavanje podataka i paljenje sistema", ali posle toga, kad treba da se pojavi desktop onda se ponovo javi "problem u konekciji" P.S I tada je slika imala los kvalitet. Molim za pomoc. Hvala unapred.
Probaj sa drugim HDMI kablom?
megatronserbia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke