Prikaz jedne poruke
Stara 12.7.2018, 18:59   #18
kami
Član
 
Član od: 17.3.2014.
Poruke: 240
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 67 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: 7/2018 "Pobedili smo"

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke

U jednom postu na jednoj od ranijih kolumni sam napisao da mi Kuzmanovic odaje utisak ogorcenog intelektualca. Sada sam sve vise ubedjen da sam pogresio i da je on samo ogorceni pozer koji eto ima priliku da svoju kolumnu koristi kao VEP aparat za svoj ego.
Ja, kao samoproklamovani gejmer, denounce him !
Kuzma nije ogorceni intelektualac, on pored intelektualaca nije ni prosao u zivotu, i ne zna sta znaci biti intelektualac. Mislim, nisu intelektualci ni ogromna vecina njegovih pomenutih idola (ETF-ovci, programeri, i ostali), a kamoli pa on. On je obican slabo obrazovan i prosecno informisan troler. Nista vise, i nista manje.


Pokazivanje stepena testosterona, sto on radi konstantno; nikada i nigde u bilo kojoj iole inteligentnijoj prici nije dokaz pobede; vec nerazumevanja i nezrelosti.


Gledajte sad ovo. On u pomenutom tekstu proziva sub-kulturu ciji su clanovi u poslednjih 100 godina prosli put od bukvalno najbednijih clanova drustva, cija je strast, hobi, zanimanje, smatrano najnizim mogucim od strane drustvenog mejnstrima. I to radi sa pozicije sub-kulture koja je nastala u dokolici 'srednje klase' . Kuzma i smislenost, kao ja i Karl Marks. Da je Kuzma normalan, nasao bi mnogo vise slicnosti izmedju te dve sub-kulture- obe su bile neverovatno jbane bukvalno svuda, cak i u dominantno javnom diskursu, itd. To je zrelo uraditi. Ali jbga, jos jednom prosecan troler, umesto da pljuje po zaista vodecim elementima drustva, on pljuje po ljudima koji imaju drugaciju strast od njegove.
kami je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kami na korisnoj poruci:
mvasic (12.7.2018)