tema: AIMP3 beta
Prikaz jedne poruke
Stara 27.12.2011, 1:42   #54
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: AIMP3 beta

Citat:
ivanza kaže: Pregled poruke
Dok ti muzika ide preko Asus Asio u AIMP3, u slučaju da nisi zapazio, muzika može da se stiša samo u AIMP3 i ne može niti u W7 volume mixer niti u Uni xonar control panel-u niti u starijjem Asus Xonar control panel-u. Windows 7 volume mixer i ova dva Asus control panela uopšte ne detektuju da muzika ide.
Pa tako izgleda nesto na creative karti isto. Stavio sada AIMP3 malo na komp sa X-Fi music kartom i ako upalim AIMP3 kad koristim VolUpDown na tastaturi reaguje samo volume slider u AiMP-u dok mi u windows se nista ne desava. Moram manuelno da pojacavam klikataci na mixer dole. Ima li fix za ovo ? smara mnogo

Ustvari vidim da ti kazes ako se stavi Asus Asio, ja imam Creative Asio, al svejdno sta stavim ne mogu da kontrolisem normalno pojacanje u windowsu kad je aimp upaljen. Mada meni detektuje da muzika ide, ja ako krenem da pojacavam u creative control panel ili windows on reaguje sve lepo, samo sto tasta se fokusira na AIMP. I ne znam sta je ovo ali cini mi se da mi je muzika odjednom 6 puta glasnija. Ako mi je u AIMP-u volume do kraja, krenem da pojacavam u windows i vec na 20% pucaju prozori...sta se desava ne znam.
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke