Prikaz jedne poruke
Stara 11.6.2008, 16:36   #3
olujnik
Član
 
Član od: 17.2.2006.
Poruke: 152
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Kako napraviti internet tv

tokom jucerasnjeg dana sam trazio odgovor na ovu temu po netu pa sam dosao do sledecih informacija. postoje programi koji mogu kucnu masinu da pretvore u distributivni centar tj da se sa tvoje tv ili satelitske karte program preuzme i emituje dalje preko neta.
ja sam nasao tri programa u brodcast koji je besplatan ali nisam provalio kako funkcionise, TVU Broadcast koji cu danas da probam i otsavtv ovaj program se placa, a postoji i broadcast mashine koji bi koliko sam razumeo objasnjenje trebalo da bude slican p2p programima kako bi video sadrzaj mogao i da se sacuva i da se obradi, a tu je i beta servis Mogulus tv kanala gde bi pojedinac mogao da postavi program.
Sto se tice emitovanja programa danas nove TV stanice koriste program FodinAir tako nekako koji je vrlo slican sa winampom, napravi se lista i program se pusta s tim da u kompu mora da postoji kartica koja ide na audio i video distribucija zatim i u predajnik. zna li slucajno neko koliki je recimo uploda b92 za njihovu internet tv
olujnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke