Prikaz jedne poruke
Stara 19.3.2017, 1:40   #55
weedman984
Veteran
 
Član od: 21.9.2011.
Lokacija: Mount Everest
Poruke: 566
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 136 puta na 130 poruka
Određen forumom Re: Dell SE2717H IPS - losa crna

Kao vlasnik budzetskog LG IPS voleo bih da znam zasto da ga izbegava? Ja sam se za LG upravo odlucio jer ima najmanje negativnih komentara za razliku od recimo Benq i Dell (samo na ovom forumu sta sve ima da se procita o Dell, to je i vise nego dovoljno da ga zaobidje u sirooookom luku) i prezadovoljan sam! Naravno ima i ljudi koji su dobro prosli sa Dell/Benq ali ce i oni potvrditi da je to kocka na nasem istocnom trzistu.
Sa moje tacke gledista, koliko sam mogao da istrazim kad sam ja kupovao monitor (pre par nedelja) dosao sam do zakljucka da su ljudi najmanje zalbi imali na Asus i LG. Kasnije sam saznao da su im paneli isti tj proizvodi ih LG. Da li mogu i oni da budu skart? Naravno, ali opet kazem, moje misljenje je da je verovatnoca za to dosta manja nego za ona druga dva gore navedena. Takodje sam misljenja da je bolje kupovati od Madjara jer je ipak njihovo trziste specificnije od naseg i ne smeju da im guraju svakojako smece kao nama. To je moje i samo moje misljenje, pomalo subjektivno iz razloga jer volim da komentarisem ono sto sam sam proverio.
weedman984 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke