Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2008, 22:30   #3
kacca
Novi član
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 0
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Anketa o IT proizvođačima i IT security sistemima

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
1. Mogu samo da odgovorim da koristim AVG antivirus.....zasto?......ne znam, valjda sto je besplatan i lako se instalira
2. sve o bezbednosti trazim na sk forumu i bench forumu i clan sam istih.
3. Jel ovo neka M$ anketa?
4. Nema sanse da je neko koristio sve zive security sisteme pa zna da kaze pluseve i minuse i da uporedjuje.
5. Verovatno ratite za neku kompaniju pa bi bilo u redu i da se predstavite i kazete cemu je namenjena ova anketa i o cemu se tacno radi, ako vec ocekujete odgovor.

Sve najbolje u daljem radu
Hvala na odgovoru!
Da, anketa jeste za M$. Ja sam freelancer, tj. radim razne poslove preko interneta.

U sustini, ja bih samo volela da vidim kakve odgovore mogu da ocekujem, a pravu anketu tek treba da zapocnem sa odredjenim firmama i IT osobljem u njima. Ovo je samo moja licna priprema. Zato sam to pitanje postavila ovde. Inace, i ja sve sto me interesuje nadjem na forumu sveta kompjutera. Obicno samo citam postove, ali posto mi sada treba malo vise odgovora odjednom, resila sam da otvorim temu, jer preko pretrage bi mi trebalo mnogo vise vremena.

Vasi odgovori treba da budu potpuno iskreni naravno. To je ono sto se trazi - misljenje ljudi.

Nadam se da je ok postaviti ovakvu temu.
kacca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke