Prikaz jedne poruke
Stara 27.4.2013, 19:20   #1
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom howlongtobeat

Da li ste ikada hteli da na jednom mestu saznate koliko odredjena igra ima sadrzaja, tacnije koliko vremena je potrebno za njeno kompletiranje/prelazak, sticanjem okolnosti danas naleteh na interesantan sajt upravo za tu namenu..

Zove se Howlongtobeat.com sajt poseduje tabele, sa brojkama podeljenih na time za complete story moda, i ako igra poseduje bonus sadrzaj koliko je potrebno za njegov kompletan zavrsetak sa svim sitnim izazovima, i na kraju combined score koji izrazava koliko vremena je prosecno potrebno da se zavrsi story mod, + da se vecina bonusa pronadje.

Baza igara se moze traziti u polju search direktno, ili po slovima baza je zaista ogromna i poseduje, zaista svaku iole vrednu il poznatu igru koja je izdata, pocev od Half Life 1 pa sve do Hitman Absolution na primer. Mozete pronaci cak i neke igre, sa Amige.

Takodje tu su i naravno opisi svake igre sa sve godinom izlaska izdavacem (osim onih koje su dodate pre 2 dana), sa lepo uradjenim mekim bojama, i samo jednom reklamom i to u dnu sajta, za razliku od Gamespot recimo.

Poseduje i Review deo koji je odradjen tako sto korisnici daju glas i td.

Sajt se Updatuje bukvalno na svakih 1 sat do par sati.

Sajt mi se svideo i cini mi se korisnim, ne znam da li je ko opisivao doticni sajt, al eto ako je tema u redu onda super mozda posluzi nekom.

Poslednja ispravka: sale94 (27.4.2013 u 20:18)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
bokela (19.5.2014), doctor (27.4.2013), Sh0m1 (9.12.2014)