Prikaz jedne poruke
Stara 18.8.2010, 15:06   #4
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Limundo.com prevara!

Citat:
freeminder kaže: Pregled poruke
Evo, uclanio sam se na limundo.com, cisto iz znatizelje, i ako slucajno se desi da naletim na nesti interesentno po povoljnoj ceni, da kupim.

Elem, prva kupovina koju sam pratio je bio Barton 2500+ za 1200 dinara. Nisam hteo licitirati do sat/dva pre kraj licitacije. Zadnji pregled koji sam bio uradio je bio pokazivao da nema ponuda i da do kraja ima 1 dan i desetak sati. OK, pogledacu sutra ujutru kako stoje stvari, necu jos da licitiram, pomislio sam. Sledece jutro se ustanem i kao po dzanki navici, prvo palim komp, pa kuvanje kafe itd... Znaci nije proslo ni 10 sati, a licitacija je bila zavrsena sa izlicitiranom cenom od 1300-1400 dinara. WTF Ajd, mozda je to u pravilima koriscenja sajta, nisam ni proveravao koliko sam ispi.zdeo.

Sada pratim drugu licitaciju, gde lik nudi neispravnu plocu i sa njom ispravni Barton 2500+ za pocetnu cenu od 10 dinara. To bejase sinaoc kada sam spazio. Danas vidim da je cena skocila na 655 dinara, i rekoh sebi ajd da teram do neke cene, pa ako je prskoci necu ici dalje. Ponudim 665 dinara, potvrdim ponudu, kad ono obavestenje da je neko ponudio pre mene vise. Ajd, desava se. POnudim 700 dinara, kad opet obavestenje da je neko ponudio 701 dinar, izvesni nessaxr. Tada sam i obratio paznju na nick. Opet ponudim 750, kada opet obavestenje da je isti taj korisnik ponudio 751 dinar. Ma daj! Ja sam sisao veslo.

Neznam da li je citav sajt ovako osmisljen ili je smicalica par ili jednog admina/moderatora, ali negativan utisak su ostavili na mene. Steta sto sve nisam snimio. Ajde ako neko zna podesan program za snimanje da to uradim.

Inace, ogorcen sam, pazite na navlakuse ljudi.
Hahahahah, e nisam se dugo ovako nasmejao .
Objasnio ti je filipos. Sve dok ne prestignes prvoplasiranog, zvanicna ponuda (provplasiranog) na aukciji ce biti tvoja ponuda + 1din.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke