Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2021, 21:16   #19
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Samsung A52s i čišćenje Samsung aplikacija

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Doktore, razocarao si me... Neces valjda telefon da drzis 2m ispod povrsine vode da bi slikao svoju guzicu, kao ove starlete Uvek si pricao kako na telefonu igras igre, tvoji multitasking zahtevi, da zelis dobar zvuk, brze punjenje baterije.. Sad odjednom kamera i potapanje u bazen postadose najbitnije stavke, kao da si Stanija Dobrojevic..
Nisi vise clan filpanove druzine, promenio si plocu
Salim se, uzeo si odlican telefon, opusteno, ali da sam ti pre par godina pomenuo "Sljamsung" dok sam koristio Galaxy S7, oci bi mi izvadio zbog odnosa cena/snapdragon koji je i tada bio na strani losijih Xiaomi telefona.
Dugo i lepo da te sluzi, pa sledeci da bude neka Xiaomi zver sa mocnim Snapdragonom, da se vratis na stare staze, pravi put
Jok ja, samo sam racionalan - koristim ono što je u trenutku najbolji price/perf a brend mi je totalno nevažan. Xiaomi prosto nije ono što je bio. Igre ne igram osim par emulatora a dobar zvuk je dobar - stereo zvučnici su ok a LDAC na 1000XM3 ne zavisi od 3.5mm outputa na ovom telefonu Brzi 25W punjač imam, to sam odmah uzeo

IP mi je važan jer sam ja trapav i nesposoban a ne zato što ću da potapam telefon bilo gde. Što se kamere tiče pravim u proseku 2 fotografije mesečno, od toga je jedna kad moram da slikam neka dokumenta tako da ni to nije važno ali je i taj OIS na strani ovog telefona sada kada zapalim za Egipat pa bih da fotkam i snimam malo - i opet ne moram da razmišljam šta će biti ako se slučajno nakvasi.

Odavno ne jurim gigaherce, gigabajte i herce već komfor u upotrebi, i taj Mi 9 SE što sam imao sam zbog price/perf + komfora uzeo.

A da bih ti vadio oči za S7 - bih

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Dugo i lepo da te sluzi, pa sledeci da bude neka Xiaomi zver sa mocnim Snapdragonom, da se vratis na stare staze, pravi put
Daće Bog da nam se Ćaomi vrati za koju godinu kao kralj low- i mid-rangea pa da im se i ja vratim ali mislim da su krenuli trajnom stranputicom.

Citat:
Lex987 kaže: Pregled poruke
Nisi vise clan filpanove druzine, promenio si plocu
EHCPCGG zauvek u srcu!!! Moj hardcore PC gaming faktor je toliko jak da sam grafičku prodao i i dalje cepam na integruši sve od 95-2005, a što je jelte najjači period PC gaminga. Nisam grafička drolja što bi se reklo, što mi opet ide u prilog kao PC elitisti.

Poslednja ispravka: doctor (29.9.2021 u 21:24)
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Lex987 (29.9.2021), voodoo_ (29.9.2021)