Prikaz jedne poruke
Stara 21.7.2018, 12:38   #29
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.394
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 480 puta na 281 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 07/2018

Tekst o novoj World of Warcraft ekspanziji samo budi nikad prežaljeni Warcraft IV, barem sam mislio onda da Blizzard neće zapostaviti zbog četvrti deo zarad WOW, ipak su Starcraft i Diablo dobili očekivane nastavke i ako ništa drugo moja zamisao je bila da Warcraft IV biti u nekom stilu kao Starcraft II i ekspanzije. Ali sada je od toga prošlo već mnogo vremena a i činjenica da su onlajn igre, MOBA i igre za pametne telefone da su sravnile RTS žanr da mi je to prosto zapanjujuće i neverovatno (čak i da se nešto pojavi kao omaž svemu tome vrlo brzo pada u zaborav), vidi se nije više isto kao krajem devedesetih početkom dvehiljaditih.


Why Blizzard Won't Release Warcraft 4



Čak i da WOW propadne i kad svi igrači napuste taj svet Blizzard će napraviti Warcraft za mobilne telefone kao EA što je uradio za Command and Conquer i opet mogu da zamislim negodovanje medju igračima ako se tako nešto desi i još jedna stvar nemam ništa protiv World of Warcrafta i to je jedna od igara koju bi kao neko ko je gejmer rado igrao ali to je ujedno i igra koja traži posvećenost što bi značilo zaboravite na sve drugo zarad njega što je u ovoj našoj realnosti izuzetno teško zato i do danas Warcraft preferiram kao RTS.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku code master na korisnoj poruci:
NjegovaWisost (24.7.2018), pedjosav (25.7.2018), shrafko (21.7.2018)