Prikaz jedne poruke
Stara 16.10.2016, 11:58   #202
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: 10/2016 "Ratnik društvene nepravde"

Citat:
LoneWolf kaže: Pregled poruke
Tebe ni mene se ni tada ni danas nije pitalo ništa, a svjesni smo da je narod ovca i tamo i 'vamo. Dovoljno je da pogledaš Youtube komentare na snimcima/pjesmama iz rata, pa da vidiš koliko je narod generalno otišao u 3pm i koliko je OPET spreman da gine za gluposti tipa teritorijalne ekspanzije itd. Kao što ranije rekoh, možete što se mene tiče osvojiti i do Istanbula, ali KOGA ćete naseliti tu ako kažete da ste izginuli u prvom, drugom i ovom zadnjem ratu u ogromnom broju? Već danas se morate početi je*ati k'o zečevi da biste bar demografskom slikom "povratili" samo Kosovo (da ne idemo na veću teritoriju), gdje vas Albanci "šiju" nekih 4-5 prema 1, ako ne i više. Uzevši samo to u obzir, hipotetički, kad biste sad krenuli u neko "osvajanje", Nato bi vas sravnio sa zemljom, Rusija zauzeta Sirijom bi ćutala i gledala svoj pos'o a Grčka u bankrotu ne može ni sama sebi pomoći. Uz to, pitanje je ko bi poveo narod u "osvajanje", Alexander Vaginalmouth ili The Duke of Butthurt sa rakom debelog crijeva.
Kod mene 40% želi ratovati protiv ''balija'', 40% želi ratovati protiv ''četnika'' i tih 80% čim se zapuca bi prvo pobjeglo, 19% ne podnosi nikoga, pa ni sebe dok 99% želi da nas se pripoji Hrvatskoj. Svi koji su mogu otišli si na zapad. Ne mogu neki shvatiti koliko u BiH ima mržnje.

Pa, može da se zna, samo to nije lako ovako u prolazu, na stanici, ukratko kazati. A kad bih ipak morao jednom riječju da kažem šta je to što me goni iz Bosne, ja bih rekao: mržnja.

Moj odgovor zašto prvom prilikom idem odavde, kao što je napisao Andrić.
Juraj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Juraj na korisnoj poruci:
LoneWolf (16.10.2016)