Prikaz jedne poruke
Stara 8.11.2007, 19:38   #20
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Laptop za oko 1100E

Citat:
Maksim Gorki kaže: Pregled poruke
Sta je vase misljenje, koji lap da uzmem u ovoj klasi neki od ova dva ili imate neki treci na umu. Koji biste vi uzeli da ste na mom mestu.(posto se ocigledno razumete mnogo vise od mene) Ova toshiba ima i Firewire, D-sub out, S-video out, RJ-45, RJ-11 ulaze, sto msi nema. Sve u svemu necu vas vise gusiti hvala na pomoci.
Citat:
LoMi kaže: Pregled poruke
Ovo i mene interesuje. skupio sam nekih 1200E kao i kolega. Pa sada biram sta cu da kupim. Bavim se slicnim poslovima kao i maksim gorki (kolega) samo sto radim i upravljanje u realnom vremenu i sl. pa mi treba dobar i kvalitetan lap. jer ga moram nositi do klijenta i tamo koristiti. Takodje mi treba nesto da u njemu moze lepo da radi CATIA. Mozete li i meni dati savet. Citao sam o ovom msi-u nije los ali da li ima nesto kvalitetnije. hvala
I MSI i Toshiba modeli koje si naveo su stvarno kvalitetni i tu nema price. Zavisi od tvojih afiniteta koji ces uzeti (ili neki treci, ako naidjes na povoljan, ja pricam sada samo za ova dva), proguglaj malo, raspitaj se. Ja licno bih uzeo Toshibu, zbog veceg iskustva u oblasti notebook racunara, 6 USB portova (nasuport 3 kod MSI-ja), veceg hard diska i ATI grafike (koja je u istom rangu kao i ona na MSI-jevom modelu, ali ja sam pristalica ATIja). Oba modela imaju Core 2 Duo procesor i mnogo sistemske memorije, sto mnogo znaci u proracunima i zahtjevnijim operacijama koje planiras da vrsis. 2600/8600 su graficki adapteri srednjeg ranga i gurace sve igre na razumnim podesavanjima (mid to high settings). Jos ako dobijes torbu uz laptop koji kupis, sjajno. Ako ne, sve je samo ne tesko kupiti je kasnije

@Lomi Citirao sam i tvoj post jer imas iste zahtjeve kao i Maksim Gorki, znaci vecina ovoga gore se odnosi i na tebe. Btw, sta je CATIA?
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
LoMi (8.11.2007)