Prikaz jedne poruke
Stara 10.8.2018, 13:16   #25
DArthShone
Član
 
Član od: 6.3.2009.
Lokacija: Beograd, Singidunum, Tri Lepe
Poruke: 320
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 97 puta na 72 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku DArthShone Slanje poruke preko Skypea korisniku DArthShone
Određen forumom Re: 8/2018 "Who?"

Citat:
makiem kaže: Pregled poruke
Prvo boldovano: šta te briga ako prodaje ako ti ne kupuješ?
Drugo boldovano: u psihijatriji je ovo veoma važan kriterijum.


A to da li kompjuter liči na cigansku šatru... Znači, postoje samo dve opcije, ili siva/bež kombinacija iz 80ih ili ciganska šatra?
Dabome da je važan kriterijum, inače zabole me da li me neko smatra psihijatrisjkim slučajem. Bolje i to nego "Progresivista". Sivo bež? hahahahaha, crno burazeru, crno, ili titanium coated. Šljaštenje i providna kučišta ostavljam onima koje to pali.

Što se tiče mitraljeza od tastature, i toga da li nekome smeta, opet kažem baš me briga. Takvima koji u šizenje padaju na zvuk tastature, smeta i lavež psa, ili plač deteta, osetljive dušice, ali im zato ne smeta zavijanje raznoraznih pevača i pevaljki u pokušaju. Mnogo smo nešto postali profinjeni od kako seksualno nezadovoljene tetke od po 300 kila žive vage, pirsovane, i pink kose forsiraju svoje frustracije kao normu ponašanja.

Što se tiče zavisnosti, i to me zabole, nekada sam znao da se igram satima, pre toga da ispucam dvomesečni džeparac u salonima, danas kad tad pokrenem po koju pucačinu da napucam nekoga. Ne živim za igranje, niti mi je to opsesija. Balans je važan, ali niko o njemu ne govori, samo se click baituje i skupljaju se poeni kod mase konzumenata bez imalo mozga.
Tako da, Quzma, naoštri malo, nemoj tako izokola, udri gde najviše boli i gledaj kako histerišu.
DArthShone je offline