Prikaz jedne poruke
Stara 16.6.2006, 20:24   #13
Loodi
Veteran
 
Član od: 22.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 888
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 111 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Loodi Slanje poruke preko Skypea korisniku Loodi
Određen forumom Re: Freelancer online

E ovako...
Instalirah Freelancera
I posto sam ukratko pregledao servere (sta koji podrzava i sta trazi) a nije mi trebalo puno da izaberem dva po meni najbolja.

Dacu vam izbor izmedju ta dva:
1). >HAMBURG CITY< FLCD opt. je server koji dozvoljava do 60 igraca istovremeno (samo da napomenem, bio je pun u vreme kad sam gledao), nema veliki ping (60) i ne zahteva nikakve modove i drugo i sto je najvaznije build igre je 1.0, dakle ne trebaju van nikakvi patchevi da bi upgradeovali igru na noviju verziju, pocinje se sa 5000 kredita. FLCD je nekakav sistem protiv cheatera inace (toliko sam video na njihovom sajtu) a sam FLCD moze da se koristi opciono, znaci nije obavezan.

2). VOID 2112 je server koji podrzava do 128 (bilo je 95/128) igraca, nema veliki ping (87), podrzava Freelancer v1.0 (znachi opet nikakvi patchevi i updateovi), jedino sto trazi je VOID 2112 mod mada mi se cini da moze i bez njega, igru pocinjete sa 20000 kredita, cak sam sreo i komsije hrvate tamo. Jedini problem je sto je sam mod "tezak" 62,5 MB.


Licno, ja bih igrao na ovom drugom iz vise razloga:
1. uvek ima dosta igraca
2. nema veliki ping
3. podrzava ver. 1.0 Freelancera
4. pocinje se sa dovoljno kredita da se nabavi bolje oruzje u startu
5. sam mod donosi nove brodove, naoruzanje a cini mi se i sisteme u koje moze da se ode tako da je zanimljiviji od "klasicnog" Freelancera, tako da ga vredi skinuti.

To je to...vi odlucite.
Loodi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke