Prikaz jedne poruke
Stara 19.12.2016, 14:18   #89
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: Problemi sa upravljačkim uređajima

Od nedavno mi se pojavio problem sa mišem Logitech G5 Gaming (plavo-crna maska), a to je da ne radi skrol dole. Gore se može normalno skrolovati, a dole pomeri za 5mm i onda možeš vrtiti 50 krugova i ništa pa opet pomeri za 5mm itd... Ali uglavnom crklo je. Da li se ovo može nekako popraviti? Miš imam nekih 6-7 godina, koristim ga bez drajvera jer prvi problem koji se pojavio je seckanje/prekidanje/štucanje strelice, kako u igrama tako i van njih što je opasno nerviralo u bilo kom fps. Ako držim 2000 dpi i pomeram miša, on zakuca na 2 sekunde i spusti dpi na 800. Sve sam probala, sa starim, sa novim drajverima, bez drajvera, drugi usb. U početku se dešavalo da se skroz isključi senzor, kad pogledam u laser, on trepće, a treba stalno da sija i moralo se svaki put zavlačiti iza kompa da se isključi i opet uključi. Ređe se dešava bez drajvera i sada dpi držim na 800, da ne bih stalno pritiskala taster + koji povećava dpi. Ako znate rešenje za ove probleme, pišite: 1) ne skroluje ka dole, 2) prekidanje.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke