Prikaz jedne poruke
Stara 20.2.2012, 17:01   #103
FreeMayk
Član
 
Član od: 18.2.2012.
Lokacija: Петровград
Poruke: 112
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 54 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Crusader Kings 2

Citat:
director kaže: Pregled poruke
back to topic, kako ide ovo sa edukovanjem dece. Meni se čini da to uopšte ne radi kako treba. Dam neko dete čoveku sa odličnim statistikama a od njega isapdne klošar, s druge strane dam ga klošaru sa svim osobinama ispod 10 on napravi haos sa nekim osobinama kod tog deteta preko 20.

Jel zna neko nešto više o ovome ? Da li osobine roditelja uopšte utiču na dete ?

Trenutno sam edukujem naslednike ali tek nakon 4-5 generacija uspem da napravim ličnosti sa osobinama preko 10.
Овако.
Деца наслеђују само особине родитеља, и то наравно не све. По коју од родитеља, по коју током каријере...
Од родитеља могу наследити такође особине по рођењу. Попут атрактивности, јачине, генијалности...
Атрибути нису наследни 100%. Јер док сам учио игру и зезао се са едитовањем, имао сам преко 100 на сваки атрибут код лика којег сам водио, а слична је била и његова супруга. Давали су просечну децу. Ретко ко је имао преко 20 неки атрибут. Били су већином као обични смртници, са којом особином више.

Citat:
ak47 kaže: Pregled poruke
dobio sam od brata juce gift(crusader kings 2) na gamers-gate,ali to nije moj tip igrice . Hteo bih da ga zamenim za nesto . Saljite na pm.
Јбг, да имам са чиме да тргујем, јавио бих се радо...

Citat:
dulezmaj kaže: Pregled poruke
kako je moguce da imam ovako malo kesa ajd na sve sam se navikao ali bas malo kesa dobijam i kao kralj i kao vazal....zaista mi nije jasno gradjevine kostaju 750 ili koliko vec a ja da bi dosao do te svote + podmicivanje svojih vazala nema sile...ako moze neko da napise kako ovo da se "sredi" odnosno kako da dobijam vise novca posto mi je ovo 1. Igrica ovakvog tipa posle europe univerzalis tipa 1. Deo tako da sam do sad igrao samo real time strategije i malo sengoku...pomagajte!!
Са киме играш?
FreeMayk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku FreeMayk na korisnoj poruci:
director (21.2.2012)