Prikaz jedne poruke
Stara 17.12.2020, 22:49   #1
Jasna88
Novi član
 
Član od: 16.12.2020.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Unhappy Far Cry 4 snimanje (X Box 360)

Treba mi pomoc ovo Far Cry 4 na xbox 360 i mogucnosti tj nemogucnosti, snimanje igre.

Volim istrazivati,kraftovati,loviti itd ali to mi se nikad ne snimi - da znam da ima save i save and quit, probala sam obe opcija i nijedna ne snimi nista ((npr kraftujem veci novcanik juce, danas nemam), danas sam otkrila 2 tajne lokacije opet nista, kad snimim i skroz izadjem iz igre i startujem opet, te lokacije nisu otkrivene

Naravno, i kod ssave i save and quit pojavi se onaj golden path znak u gornjem desnom uglu

Procitala sam da to ne moze ako si u toku misije i da tad valjda nema tih opcija? Ali meni kad pocne pise misija:hunt or be hunted ali opet imam te opcije? Pa....da li sam u misiji ili ne (u cosku ekrana pise go to alpha camp)

Ili posle svake stvari koju uradim moram da fast travel na onaj Bazar il kako vec i da odspavam u krevetu, dal ce to snimiti nesto? i da li krevet postoji samo u toj kuci?

Invalid sam sa klinickm depresijom i ne smem dugo igrati, pocnu me boleti oci i glava, nisam od onih kojima je ok ne snimanje jer mogu igrati po 5h...
Jasna88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke