Prikaz jedne poruke
Stara 1.9.2006, 21:35   #3
Freško
CSC
 
Avatar korisnika Freško
 
Član od: 23.11.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 6.968
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2.587 puta na 1.855 poruka
Post Re: Niski Provajderi

Citat:
alex92 kaže:
Da li neko zna da nabriji jos neki internet provajder na podrucju nisa:Medianis.net,Neobee.net,Banker.net,EUnet,Vera t.net,ne znam vise a vi? I da li neko od vas zna neki provajder koji pruza ADSL usluge a pocinje sa NI...Ko zna nek postuje!?
Prijatelju ja sam takodje iz nisa ! ja bi ti preporucio Jedino Ninet kao kasvetnog provajdera pogotovo za Wireles varijantu ! ja sam jedno vreme bio kod njih i odusevljen sam kako mi je internet radio ! Uplatim 128/64 Flat a on ide i do 192 ludilo stvarno su super ! sve mi je radilo ok pa cak i P2P klijenti svi od reda joje sam prrobao ! . jedina stvar su njihove cene traze za opremu 165 Evrova stim sto ti za tu lovu daju 1+1 mesec 128/64 Flat interneta ! ako imas tu lovu sve bi bilo to ok da hoce da kreditiraju makar na 3 rate ali oni traze kesovinu , jedini provajder koga sam ja nasao da je hteo da me kreditira je Medianis i fala im za to Samo AP sam platio 90 eura na 6 rata , ali oni daleko daleko losije funkcionisu od nineta brane P2P pa cak konekcija preko VPN , Pa cak znaju ponekad da mi zabrljave vezu nemogu ni web mail da procitam.....
Ako ti se ne zuri ja sam ovih dana bio u Beotelu (PC Ambasador) oni su mi tamo rekli da ocekuju prikljucenje dovanista , trosarine i bulevara pocetkom septembra tako da mozda i vredi sacekati jos nekoliko dana ! Ja ti rekoh moja iskustva sa provajderima a ti sad vidi ! pozdav Druze !
Freško je offline   Odgovor sa citatom ove poruke