Prikaz jedne poruke
Stara 30.6.2015, 0:49   #5
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Laptop zablokira, ekran pocrni i nista sem restarta mu ne pomaze

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
probaj neku drugu igricu, ako se isto dešava reinstaliraj drajvere od grafičke i winodows, ako se i dalje nastavi riknula grafička
mada i meni ovo izgleda kao pregrevanje, jbg nije laptop za igrice
Drži ga na punjaču kad igraš igrice..
Ne znam zasto bi se sad odjednom krenuo pregrevati kad ja vec CS:GO igram na njemu sace godinu dana i nikad bukvalno nikad ranije se to nije dogodilo... A to za drajvere cu da probam i da vidim da instaliram jos nesto...


***EDIT*** Temperaturu sam proverio i ona nije u problemu kao sto sam i mislio, cak sta vise savrsena je niza je nego ranije(Ciscen je laptop pre par meseci pa zbog toga) i to ~10ak stepeni niza nego ranije, da se ne bih sad zezao sa tim drajverima silnim i sistemom uopste ima da reinstaliram ceo windows sutra pa da vidim dal je do sistema ili nije i taman cu tad da instaliram nesto da vidim sta se desava... Kakve jos znakove mogu da imam da mi je graficka otisla? Posto meni generalno sve ostalo radi kao i ranije filmovi, YT sve bukvalno sve je to extra i igrica radi tih 5-6minuta skroz korektno kad ja udjem...

***EDIT2*** Resen je problem izgleda da je bio problem u samoj igri... nesto se izdesavalo sa samom igrom i to je prozrokovalo sve probleme

Poslednja ispravka: Djolle (30.6.2015 u 2:03)
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke