Prikaz jedne poruke
Stara 7.12.2014, 17:34   #3
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: LapTop ne prepoznaje Hard Disk

Citat:
MARE GSX R kaže: Pregled poruke
Prvo ja mislim da ti tu imas jedan hard disk a dve particije... dr jesi li skenirao hard na viruse, ili ono chek for erors... probaj preko sentinela da vidis u kakvom ti je stanju hard disk... idi u properties pa vidi u kom ti je formatu disk d da li je fat32, ntfs itd...
Ma 2 hard diska ima znam kad sam otvarao jos pre par meseci da vidim kolko parsine ima i onda sam otvorio prvi poklopac de se nalaze HDovi i video da ima 2 komada i skontao da moram da odvrnem jos jedno 10ak srafova da bi dosao do procesora kulera i ostalih gluposti i odustao jer me mrzelo a i evo ti citaj na interentu random rewiev od laptopa sto sam nasao i oni pisu da ima 2HDa.
" Our review unit (X875-Q7390) bla bla bla . Its other specs include 16GB of RAM, 1TB 5,400-rpm hybrid disk drive and 1TB 5,400-rpm hard drive".

Inace malo pre sam skenirao disk na viruse nema nista ,da checkujem errore ne mogu jer mi izbaci da ne moze da ga checkuje jer windows ne moze kao da pristupi disku... a ovo da li je Fat32 ili ntfs nigde ne pise ili ja ne znam da nadjem
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke