tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 9.12.2010, 12:18   #10471
Irondacha
Veteran
 
Član od: 20.5.2007.
Lokacija: Lemi livo skodi
Poruke: 695
Zahvalnice: 128
Zahvaljeno 74 puta na 60 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Irondacha
Određen forumom Re: WOW kutak

Pozdrav,
Nisam posetio ovaj forum vec neko vreme, ali eto nadjoh se u problemu pa mi treba pomoc
Naime, moj WoW account je hackovan , ja nisam uplacivao vreme vec par meseci, ali su hackeri iskoristili recruit a friend/scroll of ressurection i jednom uplatili i tako dobili 3 meseca igre. Kada sam otkrio ovo kontaktirao sam blizzard, dobio raspali automated response i kao chekao. Meanwhile, sam vishe puta menjao password od accounta i maila, ochistio PC od svega, ali su hackeri nekako saznali moj Secret Answer i uspeli da ga promene ( ovo mozhe samo ako se direktno kontaktira blizz ja mislim, nema te opcije na acc managment) , i poshto ne znam SQ ne mogu da promenim mail od acc-a.
Blizzu sam vishe puta slao webformove i sa slikom pasosha, i activation key-em od WoW-a itd , i nisam dobio odgovor, osim fake phishing mailova ( osim ako taj koji je hackovao nije izbrisao iz maila, ali sam sve promenio sada pa nema vishe pristup mailu), i surveya koji mi je blizz poslao da popunim( da li sam zadovoljan uslugom, kojom uslugom?)
Danas sam reinstall sve i pokushao da se ulogujem i saznao da mi je account permanently closed bez objasnjenja. Da li je ovo moguce reversovati i da li imate neki predlog za dalje "akcije" ? :S
Sorry za dugacki post, hvala unapred.
Irondacha je offline   Odgovor sa citatom ove poruke