Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2020, 10:43   #11
NaraYan
Starosedelac
 
Član od: 11.11.2005.
Lokacija: RC
Poruke: 1.729
Zahvalnice: 854
Zahvaljeno 326 puta na 204 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko MSN-a korisniku NaraYan Slanje poruke preko Skypea korisniku NaraYan
Određen forumom Re: Sta kupiti u Telenoru?

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
baš jeftino pretplata za 2 godine 38400 plus 1090x24 za recimo P20 lite 500e telefon...
ne kažem da su drugi bolji ista je to banda..
Imaš posebno aparat na rate da kupiš. Nezavisno od ugovora.
Ima i telefona koji su na popustima. Npr Motorola One Action ima istu cenu kao na KP (160E). A ima i drugih modela.
Jeste, svi su slični i kapitalistički nastrojeni ali da me neko uslovljava raznim nebulozama i cimanjem to neće moći. Umesto da se cimaju oni zbog nas (mts npr) ja li treba da se cimam da bi im posle plaćao... no way jose...

Citat:
JohnnyNT kaže: Pregled poruke
Ja sam nekoliko godina MTS postpaid korisnik koji je redovno plaćao račune i morao sam opet iz firme o zaradi onaj izveštaj da donosim kako bih uzeo flagship telefon na rate. Baš su me smorili tada.
Ja sam iz vipa hteo da pređem drugde, kad su mi rekli za svu dokumentaciju i procedure nisam mogao da verujem. Još sam hteo za dva meseca kad mi istekne internet/tv da pređem na mts box. Sve im to kažem ali džaba,. Izgleda im nije u interesu da imaju nove korisnike. Isprozivao sam ih kulturno i konstatovao da nikad ni za šta neću biti njihov korisnik te ubacio kritiku o cenzuri i ukidanju pojedinih kanala itd. Ja više za svoj novac ne pristajem na takve nebuloze a oni su tim užasnim pristupom izgubili bar 6 korisnika i dva kućna boxa samo kod mene.

Mislim, svi su slična ali sa Telenorom mi je bilo najprofi za sve. Tako da jedini problem ostaje njihov ograničen izbor telefona. Opet Mi devetka mu dođe kao dobar izbor.
NaraYan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke