Prikaz jedne poruke
Stara 7.10.2013, 11:43   #15865
Dragan.P
Član
 
Član od: 29.6.2012.
Poruke: 356
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 55 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
JocaNoob kaže: Pregled poruke
Naravno, stvar je stila igre svakog igrača kojim putem će da ide...
Kupola ti povećava vidno polje za 50m, ne znam da li dodaje hp, armor je isti, ali ti povećava i ROF.

E sad, ono što je meni kod "magaraca" dobro (zato sam ti preporučio link) - objasne ljudi šta koji komad opreme poboljšava, pa se ti onda odlučiš. Po meni: brzina, manevar i view range nisu za bacanje.

Ali DraganP je prilično bolji u ovome (WoT) od moje malenkosti, dakle i kompetentniji. Ja T29 igrao nisam.
Pusti sta je praksa a sta je na delu, uvek je bolje imati jaci top nego mizarnih 50 metara vidljivosti, reko sam mu najbolju mogucu soluciju jer tenk zna da upada u veci tier od svoga pa mu je bitnije da ima top sa kojim moze da osteti jer cim moze da osteti to znaci vise exp-a vise kesa a cim dobija po partiji vise exp-a lakse ce da istrazi ostale delove tenka.

Drugo T29 nije medium tenk pa da je bitna brzina i manevar, on je teskas kojeg krasi armor i ako ga malo nakosis i sakrijes prednju donju plocu ce te dingaju do sutra a ti samo probijas i pravis stetu. Naravno sve se to na kraju istrazi ali ides onim putem koji je najlaksi za tvoj uspeh a sta oni preporucuju to macku o'rep jer kao sto rekoh jedno je sto pise a drugo je praksa i delo.
Dragan.P je offline   Odgovor sa citatom ove poruke