Prikaz jedne poruke
Stara 22.1.2010, 15:39   #20
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: FLAC početnik

Uporedjivao sam od 56-320kbps i znam sta pricam. Ne kazem da su sve pesme, ali ima nekih koje iritiraju. Pop manje, ali metal, rock i trance sadrze neke malo zehtevnije pesme, ako razumete sta hocu da kazem . Evo specificno ova pesma, sad ne mogu da vam ostavim rapidshare link zato sto ne smem, ali da znate o cemu se radi. Jedva sam nasao lossless verziju (bas ovog remiksa), pre toga sam imao mp3 @192 i razlika je kao da su 2 razlicite pesme. Ovde na youtube-u je jos gore... pola tonova se ni ne cuje.

Imam jos par pesama gde visoki probijaju i "cujem kako zvucnici trepere". Nisam isao u elektrotehnicku niti muzicku skolu pa ne umem da objasnim bas lepo, ali barem imam sluha da cujem razliku.

Cak i da je sve to u mojoj glavi i da ja mislim da se lossless mnogo bolje cuje od V0, pustite me da zivim sa tim ubedjenjem, neka je i na psiholoskoj bazi, ja ponovo bolje cujem. Recite mi da li postoji lossless format da pustam u kolima sa USBa... pitam vec peti put, a vi mi pricate kako da ga konverujem u mp3...
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke