Prikaz jedne poruke
Stara 3.4.2007, 16:07   #111
sectumsempra
Novi član
 
Član od: 30.3.2007.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji digitalni fotoaparat imate?

Pre 3 sata postar je doneo moj novi canon a560.....kao manijak sam istog trenutka pocela da cepam razne omote kese i sl. dok se konacno nisam docepala----njega......

za ovo vreme snimila sam oko 20 min. videa (640x480 30fps)..........necu sad tu nesto da velicam i da kazem da je neznam koliko dobar,ali ja sam zadovoljna kvalitetom....

snimila sam oko 50 slika.....u svim modovima,jedino nisam uspela da probam nocni,to cu veceras.....slikama sam jaaaaako zadovoljna....stvarno su VRH.....posebno u odvratnim svetlosnim uslovima kakvi vladaju u mom stanu.....jedino nisam stigla da slikam mnogo cvece i drvece jer toga u mojoj okolini bas i nema puno....to cu za vikend....

opticki zoom je 4x,dig. isto toliko......moga da vam kazem da su slike koje napravim sa optickim skoro iste kao bez njega,dok su one sa digitalnim malo gore,ali i dalje max. upotrebljive.....

slike koje se pucaju u auto modu su OK u vecini slucajeva.....a manualni nije nista posebno.......ima koju opciju vise,ali u sustini....previse zezanja... na kraju dobijes extra sliku,ali koliko se mucis.....veze bez.....

uz njega sam dobila torbicu(hama),karticu od 1gb,onu od 16mb,punjac i 4 baterije.....inace,2 su 2500,a 2 2200,ne pitajte me ni kako ni zasto....sve ukupno me je kostalo oko 20.000....

generalno sam jaaaako zadovoljna....

p.s. jako me je iznervirala neprofesionalnost naslih ljudi koji su u kutiju stavili uputstvo za canon a530/40....ako0 ga vec nisu preveli,sto nisu dali onaj na engleskom,nego su morali da mi zapakuju ono sr.nje....




sectumsempra je offline   Odgovor sa citatom ove poruke