Prikaz jedne poruke
Stara 30.4.2014, 0:21   #507
liverpool
Član
 
Član od: 18.10.2008.
Poruke: 237
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Hunter (najbolja simulacija lova trenutno)

Citat:
sabertooth kaže: Pregled poruke
za sve koji su prestali da igraju ovu fenomenalnu igru,thehunter je poslednjih godina mnogo napredovao.Trenutno postoji 17 zivotinjskih vrsta od kojih su najnovije kanadska guska(canadian goose) i obicna divlja patka (mallard duck),7 lovista(najnovise rougarou bayou- Louisiana sa divljim patkama),30 razlicitih oruzja(lukovi,samostreli,karabini,pistolji,sacmari ce...).I ono najvaznije postoji i multiplayer.Kao i pre i dalje se placa dozvola za sve zivotinje(membership),ali nije uopste skupa kada se pogleda koliko je igrica u stvari napredovala,jer kao i pre i danas kosta oko 1200(bez oruzja) dinara mada se meni cini da je pre bila 1440 pa je pojeftinilia...
Naravno ako neko hoce moze i da kupi posebne dozvole,sa kojim se dobija oruzje.(najeftiniji paket oko 1700 dinara).Naravno ko hoce moze da igra i free verziju sa 1 oruzjem i dozvolom za mule deer-a,i jos nekim stvarima.Guest (onaj ko nema membership) moze da ide na svim mapama ali mule deer zivi samo na logger point,tako da moze samo da slika i gleda zivotinje na drugim mapama.Mp servere prave samo clanovi(memberi,oni koji imaju dozvolu) a guest moze da ulazi na server ali ne moze da pravi.Ako neko ima neko pitanje neka pita.
znaci da ja brisem ovoo,nemam ja pare da placam to.
liverpool je offline   Odgovor sa citatom ove poruke