Prikaz jedne poruke
Stara 28.4.2008, 15:16   #160
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Čuste li OVO?! (Štetnost igara)

pa to, al dobro, moguce je da sam je suvise bez emocija usao u raspravu

sto se mene tice, zavisnost je zavisnost i uopste ne mislim da je bolje da si zavisnik od kompjutera ili od droge, ne valja ni jedno ni drugo. ja pusim i pijem i mislim da je to jednako stetno kao i da se radim dopom. da pojasnim: sve ima svoje, ako si ti pajdoman, umreces za deset godina verovatno, a poslednje dve godine neces liciti ni na sta. ali i to je neki izbor, ako je tebi gotivno sto ces za tih deset godina imati neverovatne kul fleseve, onda je to sa mnom okej. sa druge strane, alkohol i cigarete su zadovoljstvo znatno slabijeg intenziteta, zato se mogu duze upraznjavati. tako i zavisnost od kompjutera, najduze ces ziveti od svih ovih pobrojanih, ali ja moj alkohol ne bih menjao za to jer sam iskusio neku, skoro pa krajnost u obe kategorije svojevremeno.
naravno, ovo je moje misljenje, meni licno najraspaliji alkos koji ne zna gde se nalazi i izgleda trideset godina starije nego sto jeste deluje ljudskije i blize normalnosti od nekog klinca od 15 dina koji prica drugaru kako je hedsotovo nekog emarom...mozda sam zatucan
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke