tema: [Android] HTC Wildfire
Prikaz jedne poruke
Stara 16.3.2011, 19:02   #170
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: HTC Wildfire

Citat:
Dekip kaže: Pregled poruke
A gde se to HTC reklamira, ako izuzmemo mobilne operatere gde se svi telefoni u ponudi reklamiraju?
I problem je razlika u rezoluciji? Za sta? Podsecas me na princezu na zrnu graska.
A sud o kameri su doneo na osnovu jedne moje slike. Cccc. A nisi primetio da je HSVstoned svaku sliku provukao kroz fotosop.
Kako to onda da sam ja ranije, kad nisam bio nimalo upoznat sa trzistem tih skupljih mobilnih telefona u glavi imao: smart/touch = HTC.
Reklama plus prica ljudi oko HTC-a. Al te price hvalospeva su sve bile vezane za Desire i modele iz tog cenovnog ranga.

Slike koje si postavio su mi bile sasvim dovoljne da zakljucim da su one razacoravajuceg kvaliteta, ispod svakog nivoa, losije od mog tada telefona koji sam imao K800i.

Ekran sa rezolucijom K800i, al sa 2" razvucen na 3,2". Totalno razocaravajuce.

I tebi je ovo ^ = princeza na zrnu graska.
Izvini prijatelju, al ja sam svoj K800i prodao za 40e i sta, trebao sam da dodam 110e i da dobijem losiju kameru i istu rezoluciju na vecem ekranu.

Citat:
cimston kaže: Pregled poruke
jel moze neko da mi objasni zasto je bolji,tj koja je svrha/iskoristivost??ok ima 1000 MHz,veci ram,bolju kameru...znaci jel vi igrate Crysis il neku zahtevniju igricu ne njemu,il je vazno da mi pola sekunde brze otvori nesto??il jos u danasnje vreme neko slika mobom pored digitalaca??znaci ja placam nesto sto mi nicemu ne koristi??to mi dodje kao kad procitam da 50 cent ima kuci od 1000 kvadrata i 50 hektara??koliko on stvarno toga iskorist...realno koji ce meni 1000 mhz na telefonu...tj koji ce bilo kome??i sta da imam badu kao os??ili ko 50 para da kad nekom kazem karakteristike a on meni vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...a da nikako ne smem da zaboravim tih famoznih 240x320,ako zbog toga ne oslepim.......ja gledam sve sa stanovista iskoristivosti..ipak je ne kupujem mob zbog drugih nego sebe...ali whatever makes u happy....
Kamera losa.
Ekran los.

Bas zbog toga sto kupujes telefon za sebe, Wave je bolji izbor.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
HSVstoned (16.3.2011)