Prikaz jedne poruke
Stara 10.10.2009, 2:59   #10
vazquez
Član
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: Western Serbia
Poruke: 401
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 117 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Kompjuter se SHUT DOWN-uje sam od sebe!

Uopste mi nije jasno zasto svi u odgovorima na tvoj problem tipuju na napajanje?!? Ja sam skoro pa siguran da to NIJE problem (iako je kvalitet tog Codegen-a 400W prilichno diskutabilan)!!!

Pa mislim, stvarno, chovek je u prvom postu lepo napisao da kad potera igre (Prototype) u max. rezoluciji na max. nivou detalja, sve radi OK, a kad DL-uje sa Neta, masina se gasi!!! Logicno bi bilo da komp povuche mnnogo vise struje prilikom igranja, neko kad u pola noci nesto downloaduje, ccc...

Dakle, 1st, ako je prilikom igranja sve OK, a prilikom DL-a nije, i, 2nd, ako u Win7 sve radi kao podmazano, a XP-u se gasi, problem je 99% softverske prirode (sem ako u Win7 nije implementiran kod kojekakve 'voodoo magije' kojeg u XP-u de facto nije bilo ). Jedan clean install XP-a bi sasvim sigurno razresio mnoge nedoumice, a sa druge strane, ne bi bilo lose ni da par sati provrtis neki 3D mark ili neki drugi benchmark program, kao i da proveris napone, posebno na grani (-ama) od 12V kako bi bio sasvim siguran. I da, valjda si, barem jednom, pogotovo odkako su krenuli problemi, ochistio i produvao kuler (vent) na grafichkoj...
vazquez je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku vazquez na korisnoj poruci:
manganoid (10.10.2009), player1 (10.10.2009)