Prikaz jedne poruke
Stara 9.8.2007, 17:38   #100
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
tako realno pricaju za svaki pes(tj svaki nastavak neke igre) a onda najcesce na raju " KORPA"
Ni za jedan PES nije bilo ovoliko hype-a i ovoliko novih revolucionarnih stvari.
A gde ima dima ima i vatre, pa nek se ispuni pola od ovoga novog što je objavljeno i biće dobro.

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
Iskreno meni je samo bitno da je sudija normalan(rigorozan), da nema bag igraca koji sve pogadjaju kad se uvezbas iz svih pozicija, da ono glupo dugme u prazan prostor funkcionise malo bolje i da se ne stvaraju sanse tako lako i da naravno da se ne pogadjaju golovi sa 35 metara iz trka,to je najgore.
Sudija je i previše rigorozan u šestici - pa za prvi faul na centru ja dobijem crveni karton, pa gde to još ima. Jedino da sam ga udario pesnicom po sred glave, pa ajde da kaže čovek crveni
Dugme za prazan prostor je funkcionisalo u PES5 mnogo bolje (tačnije ja sam na tu foru i igrao može se reći stalno) a u 6 funkcioniše sasvim korektno ako upotrebljavaš Super Cancel.

A što se tiče šuteva iz daljine sa 35m može to i mnogo dalje, sve zavisi sa kime šutiraš i samo sa najboljim šuterima možeš dati golove odatle. E sad da je baš stalno nije. Ja možda ubodem svaki 20-30 šut preko 35m i postignem gol. + zavisi i od skillova golmana koji brani
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke