Prikaz jedne poruke
Stara 7.7.2011, 19:28   #9
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Google Plus app

Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Крај дискусије.
Stvarno? Ti si rekao sta mislis i sad je kraj diskusije? Ovo je otvoren forum i otvorena tema i ja kazem da je diskusija tek pocela. Ako moderatori misle drugacije nek mi jave slobodno, znacu zasto...
Citat:
drstankovic kaže: Pregled poruke
Taj krs nikako.
Ostatak sveta se nece sloziti sa tobom.
Citat:
drstankovic kaže: Pregled poruke
Jedva cekam da izadje MeeGoo pa da predjem na to.
MeeGo je vec izasao i u startu je mrtav sistem (bar za sada i u bliskoj buducnosti). Sva je prilika da ce da prodje kao Maemo.
Citat:
drstankovic kaže: Pregled poruke
Android je gubljenje vremena i zivaca.
Ti se bas nisi snasao, zar ne? Ako neces uopste da razmisljas sta sve mozes na telefonu trebao si onda da kupis iPhone.
Citat:
drstankovic kaže: Pregled poruke
Taj sistem ima da bude stabilan tek za 10 godina.
Na cemu temeljis ovu tvrdnju? Sto se stabilnosti samog OS-a tice, trenutno ne postoji sistem koji je stabilniji!
Citat:
drstankovic kaže: Pregled poruke
Postoji vec godinu dana, a aplikacije nmg da se instaliraju na memorijsku karticu, playeri nemaju equalizer, nego mora da se buta po onom androin marketu da bi se naslo, tako da mi to ne treba.
Postoji vec 3 godine (manje-vise) a aplikacije MOGU da se instaliraju na SD.
Koji plejeri nemaju EQ? Nije valjda da si koristio neki default-ni? Zamisli da desktop racunar koristis sa "golim" operativnim sistemom i da ne instaliras nista! Koliko bi bio funkcionalan? To i jeste poenta kod Androida: sam biras STA ces da koristis! Sam biras koji ces plejer da instaliras! Imas mogucnost da ga namestis kako tebi odgovara. Jos nisam video da dva telefona imaju istu softversku "konfiguraciju". Ima gomila plejera na webu, pa biraj! Ja koristim PowerAmp koji ne samo da ima EQ, i jos bass i treble podesavanja nego ima opcija na kojima bi mu pozavideli i neki desktop plejeri! E, da, Android Market nikako nije jedini izvor programa, ja ga recimo koristim samo u 15%-20% slucajeva.

Procitaj i ovde sta sam napisao.

Citat:
drstankovic kaže: Pregled poruke
Zelim mu da ima brzi pad isto kao i uspon
Sto bi nas narod rekao: "Jezik pregriz'o".
Citat:
urke kaže: Pregled poruke
Андроид је играчка.
Igracka moze da bude samo telefon, ali ne i OS. Verovatno si imao dodira sa nekim Tatoo-om i sl.
Citat:
urke kaže: Pregled poruke
То што може свашта али баналне ствари за свакодневни рад не може без буџења и рутовања, није предност него недостатак.
Pfff, koje stvari? Slobodno mi navedi sve te banalne svakodnevne stvari koje ne mogu bez root-ovanja, a ja cu da ti obrazlozim i demantujem, jednu po jednu!
A kad vec neko hoce da se upusti u "budzenje", ne postoji "plodnija" platforma. Mislim, kad je doslo do toga da sam sebi pravim ROM za moj telefon (cime dobijam najazurniji moguci i najbrzi moguci sistem)...

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
What the ... si rekao?!
Nokia (+Microsoft) OS-evi > Android? Omg.
Nije ni mislio na Microsoft (to cemo tek videti sta ce biti) vec na MeeGo..
Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Sačekaj sada verziju 3 pa onda vidi da li ćeš da pazariš MeeGoo ()
Verzija 3, iliti Honeycomb je platforma za tablete i nece ni izaci za smartfonove. Sledeca verzija je 4 tj. Ice Cream Sandwich i bice objedninjena platforma za sve uredjaje.

Poslednja ispravka: Mr.Simpson (7.7.2011 u 19:46)
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Mr.Simpson na korisnoj poruci:
zdravkelja (8.7.2011)