Prikaz jedne poruke
Stara 19.9.2006, 15:53   #130
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: The Worst Hardware and Software EVER!

Citat:
ATI" kaže:
Kako to meni Win nije pukao jos od juna 2005 a instalirao sam i deinstalirao gigabajte demo, trial i shareware programa???
Mislis,uninstalirao/instalirao si ih sa Advanced Uninstaller-om ili Your Uninstallerom-to se ne racuna

Citat:
ATI` kaže:
Ozbiljniji je onaj OS koji ima bolju softversku podrsku. Izvini ali ako racunas GIMP, Inkscape ili Xara-u u ozbiljan softver onda imas problem sa sistemom vrednovanja
Sure,poredis Xaru sa Win pandanima i koja je jos uvek u beta fazi-right....
A Inkscape je tek u verziji 0.44,skoro je poceo sa razvojem(pre par godina),i sad ga poredis sa Corelom koji je za 10 godina dogurao do verzije 13....
Gimp je odlican program za home upotrebu ili web dizajn,ali ako se profi bavis fotografijom(jedno 10% korisnika racunara)bolji je naravno Photoshop.....
Sad ko tu ima problem sa sistemom vrednovanja,ja ne znam....

Citat:
ATI' kaže:
....ili ipak teras inat na forumu, jer primecujem da kao zagrizeni "linuxovac" ipak stignes da probas sve Win programe
Tesko da covek ne moze da se sretene sa Win-om kada je on nasiroko zastupljen,a nalazi se i na kompu koga ne koristim samo ja
Tako da ti ovo nije nikakav argument.....

Ovde cu da prestanem,jer znam kuda ovo vodi i sa kojom je namerom,cim si i ti krenuo u raspravu...

Poslednja ispravka: urke (22.9.2006 u 9:32)
Covenant je offline