Prikaz jedne poruke
Stara 12.8.2012, 0:10   #4
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Highlanderova fabrika igara

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
EDIT 2: Konačno ponovo jedna vorumska tvorevina a da miriše na profi proizvod Elem čudno mi je malo to što debeljuca pa još sumo rvač leti na sve strane. Jesi li razmišljao o tome da mu dozvoliš samo da se kreće po patosu a da ako ga swipe-ovanjem na dole nategneš može da skoči do određene visine? Što jače natezanje swipe-om to veći odskok.
Hvala

I ja sam u početku mislio da će se kretati samo po podu, čak sam napravio animaciju kretanja u stranu, ali je onda klijent rekao treba da leti, od početka je tako zamislio i onda sam tako morao da uradim. Meni se recimo ne sviđa kako su mi iskasapili animaciju otvaranja usta, ispala je nekako spora i isprekidana u igri, ali kaže da je moralo tako jer mnogo hrane pada, pa je bilo neobično da prebrzo zeva... :/

Takođe, hvala na predlozima, bilo bi interesantno da se tako igra Preneću mu, pa ko zna, možda i odluči da pravimo novu verziju

@Luka: Slažem se, bilo bi lepo, ali ionako većinu vremena zeva, možda bi bilo prenatrpano animacijama. A i nisam znao kako će se kretati bukvalno do poslednjeg dana, tek kad sam mu poslao animaciju kretanja po zemlji on kaže "e pa on će leteti..."

Evo te animacije kretanja i finalne faint animacije. Nemam ni ja na čemu da probam igru pa ne znam kako su na kraju uradili to onesvešćivanje. Uglavnom, ostavio sam im instrukcije da animacija treba da ide od 1. do 17. frejma, pa onda može da se vrati na 6. i odatle da se ponavlja u nedogled, ili koliko je već potrebno za odgovarajući dramski efekat.

Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Highlander na korisnoj poruci:
Belphegor (13.8.2012), markos807 (17.8.2012), Retardinjo (9.2.2013)