Prikaz jedne poruke
Stara 21.2.2019, 15:13   #3460
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Vaše iskustvo sa SBB-om

Podnosio sam reklamaciju u poslovnici, zvao preko call centra, tvitera. Dolazili tehnicari, merili i sve je u redu ali kaze da zna do cega je, moraju da srede cvoriste i treba im jos portova. Inace taj kada su dolasili 19. 02. brzina bese oko 80Mbit. Ja trazim raskid ugovora a oni zvace vas kolege. Niko ne zove i kad ja rekoh da cu prijaviti ratelu i ministartvu odmah poziva neka iz call centra i kaze da odnesem u poslovnicu dopis za raskid ugovora. A stalno pricaju zvace te neko iz pravne sluzbe i da nemaju mogucnosti da zovu iz call centra a ovim ID na telefonu broj call centra. Odneo ja juce taj dopis, jedan primerak meni za svaki slucaj sa njihovim pecatom da su primili.

Rekoh takodje da ili srede da ja imam 300/15 koliko placam a ako ne mogu onda da se razilazimo i raskidamo saradnju.

I od juce brzina oko 240 konstantno. Ja im sve na tviter merim i saljem poruke.

Dal je moguce da su oni tj ovi lokalni tehnicari prikljucili nekog na moju mreze, kao nekog divljaka ili dvojnika i drpali mi internet a ovamo se prave ludi? Zanima me da li je uopste nesto tako moguce?
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke