Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2014, 10:15   #8
marijamarkovic
Novi član
 
Član od: 21.11.2014.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: eCommerce website u Srbiji

Pozdrav!
Ja imam slično pitanje kao Nemanja. Imam već 2Checkout nalog i Payoneer karticu. Mislila sam da pokrenem sajt za prodaju "handmade items" za domaće tržište. Već imam neku (još uvek malu) prodaju na inostranim sajtovima, a ovaj za domaće bih uradila kao poseban sajt, ne bih postavljala svoje proizvode na nekim našim prodavnicama (tipa kupindo, kupoholičarke...) jer od toga vajde nema (isprobano).
Malo sam guglala, ljudi sa sličnim idejama ne preporučuju WooCommerce. Bila je preporuka za Opencart koji daje besplatno integraciju sa 2Checkout-om. Kapiram da u Srbiji ljudi više vole da plaćaju pouzećem, ali sa opcijom primanja kreditnih kartica i paypal-a, sajt će biti "ozbiljniji" pa bolje delovati na kupce, a i već imam nalog na 2Checkout.

Konkretno pitanje je: Da li ja kao apsolutni početnik mogu da koristim Opencart za pravljenje tog sajta, postavljanje artikala (oko 10-ak) i prodaju? Koliko to traži nekog posebnog znanja i iskustva? Ne pravim sajt zbog 10 artikala, nego su oni tipski, pa bi se radilo po porudžbini
marijamarkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke