Prikaz jedne poruke
Stara 2.7.2010, 12:03   #1141
Dukes
Veteran
 
Član od: 19.8.2005.
Poruke: 581
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 335 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Треба ли Србији ћирилични интернет доме

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Sto pitas kad znas sta je trolling? Ne trolluj .
Ne znam, zato pitam, hvala na objašnjenju

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Sto se tice mojih prohteva, hteo sam samo da kazem da sve stvari koje se prave za korisnike (nije vazno koje) treba da budu user friendly. Ako ne ispunjava moje prohteve (a moji prohtevi su kao i svaciji drugi to sam vec rekao, ne zahtevam nista abnormalno) onda ne valja?
Tako je. Baš kao i moji prohtevi za komandni mod

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Sto se tice tebe i komandnog moda:
1) tebi niko ne brani da ostanes na njemu
2) windows je pravljen sa namerom da pojednostavi , a ne da iskomplikuje sve.
1) ni tebi da pišeš ćelavom latinicom, ali ti ne da da troluješ.
2) meni je iskomplikovao, kao što je tebi iskomplikovao arapski domen - ne vidim pojednostavljenje?

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Sve sto ima bilo kakve dodirne tacke sa tehnologijom se pravi da pojednostavi korisnicima sve vise i vise ali sto se ovoga tice nisam bas siguran.
Pa šta što nisi siguran? Jel moramo to da saznamo 200 puta, iznova, u istom obliku?

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Ne, nije odgovor. Trebace im engleski i znanje latinice svejedno sa njihovim domenima i bez, to sam hteo da kazem i uspeo ali si ti pogresno shvatio.
Drago mi je što si uspeo da kažeš, ali vidiš - ja mislim (i dalje) drugačije, uprkos tvojim trolalala porukama. 60 odsto građana sveta bi trebalo da nauči engleski da bi koristilo Internet? Ma bre, daj svi da pričamo engleski! I onda svi koriste Internet, spasimo pare koje ICANN troši na razvoj UNICODE domena i rešimo se te nefunkcionalnosti! Maturski sa ćelavom latinicom, jer me mrzi da pritisnem ALT-SHIFT! Ma, maturski bre na engleskom! Kakvo rešenje!
p.s. - ovo što sam ti napisao, bilo je naširoko negde oko 20-30 stranice... Ali, kad neko i ako čita, a ne čita, jednostavno ne razume...

Poslednja ispravka: Dukes (2.7.2010 u 12:13)
Dukes je offline